Máte doma předškoláka

a cítíte, že školka už pro něj není to pravé? Sympatizujete s našimi ideály, ale nejste si jisti, že to bude fungovat?
Uvažujete, co bude příští rok, jakou vybrat školu a líbí se vám náš přístup? Do NEšKOLY přijímáme děti už od pěti let, můžete si tedy vyzkoušet na rok, zda přirozené učení funguje a zda je to pro vás ta správná cesta. Uvidíte sami, jak bude vaše dítě prospívat, kolik se toho naučí a zda bude spokojené. Napište nám a přijeďte nás navštívit!

Všichni jsme strávili tak velkou část dětství v nějaké instituci, že je pro nás velmi těžké představit si, že existuje i jiný způsob, jak žít a učit se.

Věříme, že všichni lidé se rodí zvědaví a chtějí se učit. Je potvrzeno, že nejefektivnější učení je, děje-li se na základě vnitřní motivace. To znamená, že dítěti je dána možnost vzít iniciativu do vlastních rukou a rozhodovat se co a jakým způsobem se bude učit. Vycházíme z toho, že všichni lidé jsou kreativní jedinci, pokud mají čas a prostor tuto svoji schopnost rozvíjet. Pro rozvíjení odpovědného rozhodování je nezbytná svoboda.

Další setkání!

07.06.2014 23:19
Kdo nestihl infoschůzky a chtěl by se za námi podívat, může dorazit do NEšKOLY tuto středu a/nebo čtvrtek (11. a 12.6.) kdykoli mezi 10 a cca 18 hodinou, samozřejmě nejlépe i s dětmi ;-) Těšíme se!

16.05.2014 21:08
Na web jsme nově přidali fotogalerii - můžete se tedy podívat, jak připravujeme budovu NEšKOLY na provoz.

Informační schůzky

08.05.2014 19:44
Srdečně zveme všechny zájemce o NEšKOLU na informační schůzku, která se uskuteční v obci Kly, č. p. 68. Zvolily jsme dva termíny: pondělí 26. 5. od 16 hodin a neděli 1. 6., také od 16 hodin. Těšíme...

Začínáme v září 2014

19.04.2014 11:23
"Naostro" plánujeme zahájení provozu NEšKOLY na září 2014, už nyní se ale rády budeme scházet s rodinami, které by měly zájem se k nám přidat.
<< 1 | 2